პრო ბონო კომპანია: პროფიტ ლაბი
აღნიშნული მიმართულებით, წელს, პრო ბონო კონსულტირებაში ჩაერთო 27 კომპანია, აქედან პრო ბონო ქსელის წევრი 7 კომპანია: ემ ბი სი ; კრისტალი ბია; ჯი პი აი ჰოლდინგი; თი ბი სი ბანკი; GEC ქონსალთინგი და პროფიტ ლაბი.
პროფიტ ლაბმა პრო ბონო მენტორობა გაუწია სოციალურ საწარმო „გუმბათს“.
მენტორობის ფარგლებში გამართულ საკონსულტაციო შეხვედრაზე, კომპანიის წარმომადგელი-მარიკა მჭედლიძე სოციალურ საწარმოს დაეხმარა კორპორატიული (სასპონსორო) შეთავაზების მომზადებაში. კონსულტაციის შედეგად განისაზღვრა ის ბიზნეს კომპანიები თუ ორგანიზაციები, რომლებიც სოციალური საწარმოს პოტენციურ სამიზნე ჯგუფებს წარმოადგენენ და მასზე დაყრდნობით შეიქმნა საკომუნიკაციო ტექსტები.

Pro bono provider: Profitlab
In the mentioned direction, this year, 27 companies participated in pro bono consulting, of which 7 companies are members of the pro bono network: MBC, Crystal, Bia, GP I Holding; TBC Bank; GEC Consulting; Profit Lab.
Profit Lab conducted pro bono mentoring to the social enterprise "Gumbati".
At the consultation meeting held within the mentorship framework, the company representative, Marika Mchedlidze, assisted the social enterprise in preparing a corporate (sponsorship) offer. As a result of the consultation, those business companies or organizations that represent the potential target groups of the social enterprise were determined, and communication texts were created based on it.