BGI Legal-ის იურიდიული პრო ბონო კონსულტაცია
2022 წლის აპრილში დაიწყო BGI Legal-ის იურიდიული პრო ბონო კონსულტაცია საინიციატივო ჯგუფისთვის - "Dopomoga Ukraini - უკრაინისთვის".
"Dopomoga Ukraini" არის მოხალისეთა ჯგუფის მიერ შექმნილი საინფორმაციო პლატფორმა, რომლის მიზანია შეკრიბოს და ერთ სივრცეში განათავსოს ყველა საჭირო ინფორმაცია საქართველოში მყოფი უკრაინის მოქალაქეებისთვის.
კონსულტაციის ფარგლებში BGI Legal-ის იურისტთა ჯგუფი გასცემს კომპეტენტურ პასუხებს უკრაინელი მოქალაქეებისთვის საინტერესო კითხვებისგან შემდგარ კითხვარს საქართველოში ლეგალურად ცხოვრების, დასაქმების და მსგავს საკითხებთან დაკავშირებულ საკითხებზე.

In April, 2022 legal Pro Bono consultation was started by BGI Legal for ""Dopomoga Ukraini - For Ukraine"
"Dopomoga Ukraini" is the information platform created by a group of volunteers. The purpose of the platform is to gather and post all the necessary information for Ukrainian citizens in Georgia in one space.
As part of the consultation, BGI Legal's legal team will provide sufficient answers to a questionnaire created according to the questions for Ukrainian citizens on issues related to residence permit, employment and similar topics like.