MBC - ის პრო ბონო კონსულტაცია
2023 წლის 25 აპრილს მიკროსაფინანსო ორგანიზაცია "ემ ბი სიმ" პრო ბონოდ კიდევ ერთი აქტივობა დაიწყო, რომლის მიზანია სოციალური საწარმო „ღია სივრცის“ ბრენდინგი.
„ღია სივრცე“ ოზურგეთში ახლად შექმნილი სოციალური საწარმოა, რომლის მისიაა - ორგანიზაციული განვითარება და მდგრადობის ხელშეწყობა ადგილობრივი ახალგაზრდების განათლების, პროფესიული განვითარების, შემეცნების, თვითრეალიზაციის და თავისუფალი დროის რაციონალურად გამოყენების ხელმისაწვდომობის უზრუნველსაყოფად.
პირველი ერთობლივი შეხვედრის დროს, ჩართული მხარეების მხრიდან ინფორმაციის გაცვლა და სამომავლო სამუშაო პროცესის დაგეგმვა მოხდა.

Pro Bono consultation of MBC
On April 25, 2023, the microfinance organization "MBC" started another pro bono consultation, which aims to develop a branding strategy for the social enterprise "Open Space".
"Open Space" is a new social enterprise in Ozurgeti. Its mission is to promote organizational development and sustainability to ensure access to education, professional development, cognition, and self-realization for local youth.
During the first Pro Bono meeting, the involved parties exchanged information about organizations, précised pro bono needs, and planned the working process.