პრო ბონო კომპანია: ემ ბი სი
აღნიშნული მიმართულებით, წელს, პრო ბონო კონსულტირებაში ჩაერთო 27 კომპანია, აქედან პრო ბონო ქსელის წევრი 7 კომპანია: კრისტალი, პროფიტ ლაბი; ბია; ჯი პი აი ჰოლდინგი; თი ბი სი ბანკი; GEC ქონსალთინგი და ემ ბი სი.
ემ ბი სი-მ პრო ბონო მენტორობა გაუწია სოციალურ საწარმოს „ბებიას“.
მენტორობის ფარგლებში, კომპანიის გაყიდვების დეპარტამენტის წარმომადგენლებმა - თეო ჭანტურიამ და ანი ადუაშვილმა სოციალური საწარმოს დამფუძნებლებთან რადენიმე საკონსულტციო შეხვედრა გამართეს. სოციალურ საწამოს რეკომენდაციები მიაწოდეს კორპორაციული გაყიდვების სტრატეგიის ჩამოყალიბების შესახებ, დაეხმარნენ კორპორაციული კლიენტებისათვის პროდუქტების შესახებ მთავარი გზავნილის/ების ფორმულირებაში
საკონსულტაციო შეხვედრისას განისაზღვა პოტენციური ბიზნესების სია, ასევე, მომზადდა რეკომენდაციები ბიზნესებთან საკომუნიკაციოდ. სოციალურმა საწარმომ გამოფენის ფარგლებში გამართა 3 B2B შეხვედრა კომპანიებთან - „ჯეპრა“, „კრისტალი“, „არქი“.

Pro bono provider: MBC
In the mentioned direction, this year, 27 companies participated in pro bono consulting, of which 7 companies are members of the pro bono network: Crystal, Profit Lab; Bia, GPI Holding; TBC Bank; GEC Consulting, MBC.
MBC provided pro bono mentoring for the “Bebias” social enterprise.
Within the framework of mentoring, MBC sales department representatives - Theo Chanturia and Ani Aduashvili held several consultation meetings with the founders of the social enterprise. Provided social media recommendations on corporate sales strategy formulation, helping to formulate key product message(s) for corporate clients
Result of pro bono mediation: During the consultation meeting, a list of potential businesses was determined, as well as recommendations for communication with businesses were prepared. Within the framework of the exhibition, the social enterprise held 3 B2B meetings with companies – “Gepra”, “Crystal”, And „Archi”.