პრო ბონო ვებინარი კიბერ უსაფრთხოება და ყოველდღიური ცხოვრება, 25 აგვისტო, 2021 წელი
ციფრული ტრანსფორმაციის ერაში მნიშვნელოვნად გაიზარდა დამოკიდებულება ინფორმაციული ტექნოლოგიების სერვისებზე და პროდუქტებზე. შესაბამისად გაიზარდა გამოწვევები ინფორმაციულ უსაფრთხოებისა და კიბერუსაფრთხოების მიმართულებით.
ასევე, ციფრულ სამყაროში სადაც რეალობასა და მოგონილ ამბებს შორის ძალიან მყიფე ზღვარია, მნიშვნელოვანია ადამიანებმა იცოდნენ საკუთარი პირადი ინფორმაციის დაცვა, რათა მომრავლებული ონლაინ თაღლითობის მსხვერპლი არ გახდნენ. სწორედ ამ მიზნით დაიგეგმა პაშა ბანკის ონლაინ შეხვედრა სათემო ორგანიზაციების წარმომადგენლებთან.
შეხვედრა ჩატარდა შეხვედრების ციკლის ფარგლებში სათაურით "სათემო საუბრები". აღნიშნული შევედრები ტარდება გაეროს ერთობლივი პროგრამის "გენდერული თანასწორობისათვის საქართველოში" დაფინანსებით მიმდინარე პროექტის "ქალთა გაძლიერება ცვლილებებისთვის" ფარგლებში.
2021 წლის 25 ივლისს, პაშა ბანკმა ჩაატარა პრო ბონო ვებინარი სათემო ორგანიზაციებისათვის თემაზე "კიბერუსაფრთხოება ყოველდღიურ ცხოვრებაში". პრო ბონო ვებინარს უძღვებოდა პაშა ბანკის ინფორმაციული უსაფრთხოების განყოფილების უფროსმა - ზაზა გაბაშვილი.

Pro Bono Provider: Pasha Bank
In the era of digital transformation, dependence on information technology services and products has increased significantly. Consequently, the challenges in the field of information security and cyber security have increased.
Also, in a digital world where there is a very fragile line between reality and fiction, it is important for people to know how to protect their personal information so that they do not become victims of online fishing and fraud. For this purpose, an online webinar was planned with Pasha Bank for the representatives of community based organizations.
The meeting was held as part of a series of meetings entitled "Community Conversations". These meetings are held within the framework of the UNDP programme "Empowering Women for Change" as part of the ongoing project For Gender Equality in Georgia".
On July 25, 2021 Pasha Bank conducted a Pro Bono webinar for community based organizations about "Cyber Security in Everyday Life". Pro Bono Webinar was led by Zaza Gabashvili, Head of Information Security Department of Pasha Bank.