2024 წლის 24 ოქტომბერს ბანკი კრედოს HR დეპარტამენტის თანამშრომელი პრო ბონო პროექტში ჩაერთო, რომლის მიზანი იყო ჰოსპისის არსებული ორგანიზაციული ჩარტის ანალიზი.
2024 წლის 25 ივლისს ფინანსური ჩართულობის ორგანიზაცია კრისტალის HR დეპარტამენტის თანამშრომელმა სოციალურ საწარმო სტემ სფეისთან ადამიანური რესურსების მართვის მიმართულებით კონსულტაცია დაიწყო.
2024 წლის 10 ივნისს, სოციალური საწარმო პოტერიისთვის კომპანია hotsale.ge-ს თანამშრომლებმა, ლანა ცხადაძემ და მარიამ მჭედლიშვილმა,
2024 წლის მაისის თვეში, დოტს ლეგალმა პრო ბონოდ იურიდიული კონსულტაცია გაუწია საქართველოს პასუხისმგებელი კონკურსის საორგანიზაციო ჯგუფს ადმინისტრაციულ საკითხებზე.
ლივინგსტონმა  სოციალურ საწარმო „დედიკოს" რებრენდინს 212 საათს დაუთმო. პროექტის შედეგად ორგანიზაციამ სრულიად განაახლა ვიზუალური იდენტობა და შეცვალა პროდუქციის ძირითადი მიმართულება.

On 24 October 2024, Inga Talakvadze, an HR Department employee at Bank Credo, participated in a pro bono project to analyze and refine the hospice's organizational chart.
On June 10, 2024, Lana Tskhadadze and Mariam Mchedlishvili, employees of hotsale.ge, conducted a 4-hour workshop for the social enterprise Pottery as part of a pro bono project
Leavingstone dedicated 212 Pro Bono hours to rebranding the social enterprise "Dediko." As a result of the project, the organization fully revamped its visual identity and shifted its primary product focus.
On June 25, 2024, at Orbi Bude, Gvantsa Chakhava, the head of the HR department at Aldag, was involved in the project. The company dedicated 20 pro bono hours to this activity.