პრო ბონო ფორუმი 2024
19 ნოემბერს, სასტუმრო თბილისი მერიოტში გაიმართა „პრო ბონო" ფორუმი 2024 – „ბიზნესის ექსპერტიზა სოციალური მიზნების სამსახურში"
30/07/2024
კრისტალი პრო ბონო პროექტს HR-ის მიმართულებით იწყებს
ფინანსური ჩართულობის ორგანიზაცია კრისტალმა აგვისტოში ახალი პრო ბონო პროექტი წამოიწყო. კომპანია სოციალურ საწარმო "სტემ სფეისს" ადამიანური რესურსების მოზიდვაში დაეხმარება.
29/07/2024
თანამედროვე ტექნოლოგიების მიმოხილვა
თეგეტა ჰოლდინგის თანამშრომელმა ტექნოლოგიური სემინარი ჩაატარა სამოქალაქო ორგანიზაციებისთვის
16/07/2024
დოტს ლეგალის იურიდიული კონსულტაცია
აისში, დოტს ლეგალმა პრო ბონოდ იურიდიული კონსულტაცია გაუწია საქართველოს პასუხისმგებელი კონკურსის Meliora საორგანიზაციო ჯგუფს ადმინისტრაციულ საკითხებზე.
18/06/2024
სტრესი და ფსიქიკური ჯანმრთელობა
18 ივნისს პრო ბონო აქტივობის ფარგლებში საქართველოს პოზიტიური ფსიქოთერაპიის ასოციაციის დამფუძნებლმა,
10/06/2024
Hotsale.ge-ს პირველი პრო ბონო პროექტი
პროექტის ფარგლებში კომპანიამ სოციალურ საწარმოზე მორგებული 4 საათიანი ვორკშოპი მოამზადა ონლაინ პროგრამებზე - Canva და CupCut.
17/04/2024
პრო ბონო მარათონი 2024
პრო ბონო მარათონის ფარგლებში, 9 კომპანიის 30-ზე მეტმა პრო ბონო კონსულტანტმა, საზოგადოების სასიკეთოდ მომუშავე 7 ორგანიზაციას საკომუნიკაციო კამპანია დაუგეგმა.
04/04/2024
ვებინარი ხელოვნური ინტელექტის შესახებ
4 აპრილს ხელოვნური ინტელექტის შესახებ ვებინარი გაიმართა, რომელიც ქლევერტონის თანამშრომელმა, ლუკა ვარდოსანიძემ პრო ბონოდ ჩაატარა.
20/02/2024
ლივინგსტონი დედიკოსთვის რებრენდინგს გააკეთებს
თებერვლის თვიდან კრეატიული სააგენტო ლივინგსტონი პრო ბონო პროექტს სოციალურ საწარმო 'დედიკოსთან' ერთად ახორციელებს
HR კონსულტაცია
HR კონსულტაცია მოიცავს კომპლექსურ სამუშაოს, რომელიც საწარმოში თანამშრომელთა შორის როლების გადანაწილებასა და სამუშაოს აღწერების შექმნას მოიცავს.
25/01/2024
თეგეტა ჰოლდინგის ჩართულობა ტრენინგში
25-26 იანვარს, თეგეტა ჰოლდინგის თანამშრომლები პრო ბონო საწყისებზე ტრენინგის - „ხილვადობის ციფრული ინსტრუმენტები“
24/01/2024
საქართველოს პრო ბონო ქსელის ყოველწლიური შეხვედრა
24 იანვარს, საქართველოს პრო ბონო ქსელის ყოველწლიური შეხვედრა გაიმართა. შეხვედრის მიზანი იყო განხორციელებული აქტივობების შეჯამება, სამომავლო გეგმების განსაზღვრა,
17/11/2023
ოქტომბრ-ნოემბრის თვეში პრო ბონო მედიაციის მასშტაბური პროექტი განხორციელდა, რომელიც ექვს ბიზნეს კომპანიას და ექვს სამოქალაქო აქტივისტს აერთიანებდა.
17/08/2023
საქართველოს ბანკის ახალი პრო ბონო პროექტი
საქართველოს ბანკის პრო ბონო პროექტი Techgogo-სთან, რათა ხელი შეუწყოს ქალთა ეკონომიკურ გაძლიერებას ციფრული ინოვაციების მეშვეობით.
20/07/2023
კრედო ბანკის პრო ბონო კონსულტაცია
კრედო ბანკი პრო ბონოდ დაეხმარება კახეთის სამხარეო განვითარების ცენტრს ახალი საგანმანათლებლო სერვისების დანერგვაში

On November 19, the Pro Bono Forum 2024, titled “Business Expertise in the Service of Social Goals,” took place at the Tbilisi Marriott Hotel.
30/07/2024
Kristal Provides Pro Bono Support for Stem Space
In August, the financial inclusion organization Crystal launched a pro bono project focused on human resources in collaboration with the social enterprise Stem Space.
29/07/2024
On July 29, Mariam Maisuradze, a representative of Tegeta Holding, conducted a free seminar for members of civil organizations. The seminar focused on the application of modern technologies in the day-to-day activities of these organizations.
16/07/2024
Dots Legal Legal Consulting
In May, Dots Legal provided pro bono legal advice to the Melioras organizing team. Meliora is a responsible business award in Georgia,
18/06/2024
Seminar on Managing Stress and Mental Health
On June 18, psychotherapist Lali Badridze, founder of the Positive Psychotherapy Association of Georgia, held a pro bono seminar for representatives of civil organizations.
10/06/2024
Hotsale.ge's First Pro Bono Project
In 2024, Hotsale.ge joined the pro bono network and soon after, they embarked on their first pro bono project with the social enterprise Poteria.
17/04/2024
On April 17th, the 6th consecutive pro bono marathon took place, where over 30 pro bono consultants from 9 companies collaborated to devise communication campaigns for 7 organizations dedicated to societal improvement.
04/04/2024
Navigating AI
On April 4, a pro bono webinar on artificial intelligence was conducted by Luka Vardosanidze, an employee of Cleverton, for representatives of civil organizations.
Livingston Partners with Dediko for Pro Bono Rebranding Project
The creative agency Livingston is implementing a pro bono project together with the social enterprise 'Dediko.' The project includes a complete rebranding for the enterprise.
Insurance Company Aldag to Assist Social Enterprise Orbi Bude with HR Management
Insurance company Aldag will support the social enterprise Orbi Bude in human resources management as part of a pro bono project.
25/01/2024
Tegeta Holding Takes Part in Training
From Tegeta Holding, 2 employees of the company, the head of social media department - Maito Gulisashvili and Saba Chachua were involved.
24/01/2024
Pro Bono Network Annual Meeting 2024
On January 24, 2024, the annual meeting of the Pro Bono Network of Georgia took place.
The presentation aimed to provide participants with insights into the accomplishments, future plans, and foster communication among network members.
17/11/2023
In the months of October and November, a large-scale pro bono mediation project was implemented, which united six business companies and six civil activists.
17/08/2023
Bank of Georgia's new Pro Bono project
Bank of Georgia's Pro Bono Partnership with Techgogo to help Empower Women Through Digital Innovation